Skautský dům Boženy Němcové

Ve skautském domě na ulici Boženy Němcové se scházíme už skoro 15 let. Sídlí zde chlapecký oddíl Orion a dívčí oddíl Nika. Snažíme se, aby nám klubovna sloužila dál, a tak ji pravidelně opravujeme, vylepšujeme a uklízíme.

Protože nám ale začíná být klubovna malá, snažíme se poohlížet po klubovně nové. Pokud víte o nějakém objektu v blízkosti Králova Pole, který bychom si mohli opravit a zřídit si tam nové zázemí, dejte nám určitě vědět.

Základní informace

Skautský dům je řadový třípatrový rodinný dům se zahradou. V prvním patře a v podkroví se nachází skautské klubovny, druhé patro a suterén slouží trvalým nájemníkům. Kuchyně je pro všechny obyvatele společná. Prosíme o ohleduplnost – na klubovně v případě pronájmu nebudete sami.

Kapacita
30 lidí

Lokalita a doprava
Naše klubovna se nachází na ulici Boženy Němcové (č. p. 29) v Králově Poli.

Nejbližší zastávka trolejbusu je Srbská (3 minuty chůze od klubovny), případně zastávka tramvaje Semilasso (5 minut chůze). V docházkové vzdálenosti je také vlakové nádraží Královo Pole (10 minut chůze).

Kontejnery na tříděný odpad jsou na ulici Bystřinova (5 minut chůze od klubovny).

Cena pronájmu
80 Kč za noc pro skauty
130 Kč za noc pro neskauty

Na pozemku je

• Klubovna
  • Zahrada pro venkovní hry

Místa pro hry v okolí

V klubovně je zavedena elektřina, voda i odpad.

• Klubovna je v průběhu topné sezóny vytápěna ústředním topením
  • Na klubovně je wifi připojení
  • Na pozemku klubovny mají dostačující 4G signál všichni operátoři

Kuchyně

• Vybavena lednicí, plynovým sporákem, elektrickou troubou a mikrovlnkou
  • Nádobí pro více než 30 lidí
  • Čistící prostředky jsou součástí pronájmu

Obyvatelné místnosti

• Velká klubovna s možností rozdělení zatahovací stěnou na dvě menší
  • Klubovna na půdě

S sebou potřebujete

• Spacáky a karimatky (spí se v klubovnách na zemi)

Po domluvě je možné zapůjčit

• Větší hrnce na vaření
  • Další vybavení dle domluvy
Klubovna je rodinný dům, který využívají kromě skautů i stálí nájemníci, je nutné na to při pronájmu brát ohled, nedělat hluk a striktně dodržovat noční klid.

Pronájem klubovny

Pokud hledáte klubovnu v Brně pro vaši vícedenní akci či přespání, naše klubovna je ta pravá.

Zkontrolujte si obsazenost termínu a pokud je vámi potřebný termín volný, vyplňte rezervační formulář. Společně se domluvíte na podrobnostech zapůjčení naší klubovny vč. vybavení.

Anežka Sedláková

správkyně klubovny