Ples Kompasu

Základní informace

Ples Kompasu 2024 se bude konat 17. února, opět ve společenském centru Bystrc. Pro aktuální informace sledujte událost na Facebooku.

Na ples 2023 můžete zavzpomínat skrze fotky z průběhu a z fotokoutku.

Máte dotaz? Neávhejte se obrátit na organizátorku plesu Aňni: anna.buchnickova@skautka.cz

Rezervace lístků

KOMbola

I Letos sháníme věcné dary do tomboly, pokud máte nějakou cenu k dispozici, kontaktujte Poppy: kristyna.citnerova@skaut.cz. Na oplátku můžeme poskytnout vyvěšení vaší firmy na webu a na sociálních sítích.

Zatím nás dary v KOMbole podpořili:

Sponzorům moc děkujeme!

Více informací

• Je nějaký předepsaný dress code? Například skautský kroj? Ples chceme pojmout jako oslavu naší dosavadní činnosti, takže nějaké slavnostnější oblečení by bylo vítáno. Pokud patříte mezi ty skautštější, tak může být vhodnou volbou i skautský kroj. Zkrátka přijďte v tom, v čem se cítíte slavnostně a pohodlně.
  • Dá se na místě nějak vhodně zaparkovat? Hned v blízkosti budovy je malé parkoviště, kde se dá zaparkovat zdarma. V přilehlých ulicích se snad nějaká místa také najdou.
  • Máme s sebou brát děti? Bude pro ně nachystaný nějaký program? Děti s sebou samozřejmě vzít můžete, ale žádný program pro ně nachystaný nebude. Pokud se o děti sami postaráte a naznáte, že se nebudou na plese nudit, tak je samozřejmě rádi uvidíme.