Podpořte nás

Naše dobrodružství, dobré srdce a dovednosti si nenecháváme sami pro sebe. Společně (v rámci družin, oddílu i jako celé středisko) konáme dobro při různých příležitostech.

Skautská střediska mají na svou činnost často velmi malý rozpočet. Kvůli růstu členské základny navíc bojují s nedostatkem dospělých vedoucích, dobrovolníků a kapacitou kluboven. Situace našeho střediska není jiná. Prosíme vás proto o vaši podporu. I malá pomoc nám pomůže dále dělat naše okolí lepším, přinášet radost a dobrodružství holkám a klukům z naší obce a ještě k tomu je připravit na dospělý život. Děkujeme!

Vaše podpora = naše dobré skutky

V době koronavirové krize jsme pomáhali roznášet informační letáky seniorům a podíleli se na šití roušek.

Střediskový e-mail: kompas15.brno@skaut.cz
Číslo bankovního účtu: 2500040569/2010 (Fio banka, střediskový účet)

Další formy podpory

V Krkonošském národním parku jsme sázeli stromy a pomáhali bojovat proti kůrovci.

Šiřte dobré jméno skautingu

Pokud jste hrdí skautští rodiče, máte rádi naše aktivity nebo jste sami ve skautu někdy byli, budeme rádi, když o nás budete v pozitivním světle mluvit častěji. Třeba tím pomůžete vaším známým-rodičům, kteří pro své dítě hledají smysluplné a rozmanité trávení volného času.

Pojeďte s námi stavět tábor

Podíleli jsme se na čištění řeky Sázavy.

Pokud rádi trávíte svůj volný čas smysluplně a práce s dětmi (nebo pro skauty) je pro vás příjemnou výzvou, rádi vás uvidíme při stavbě některého z našich táborů.

Darujte věc či materiál

Rodiče nám pomáhají se stavbou tábora.

Provoz našeho střediska, tábora a aktivity v přírodě často vyžadují specifické vybavení a materiál. Pokud máte nějaký materiál, který byste nám mohli darovat či půjčit, budeme rádi. Na klubovně Sychrov by se například využilo dřevo na topení, ve skautském domě Boženy Němcové se hodí staré, ale stále funkční židle, na tradiční střediskové akci Rukodělky by našly využití výtvarné potřeby. Oceníme také dary do tomboly našeho střediskového plesu.

Pokud máte něco, co by nám mohlo posloužit, můžete se nám ozvat.

Co vám můžeme nabídnout

Podle rozsahu vaší podpory vám rádi nabídneme poděkování v různých podobách. Logo na našem webu či plachta/cedule na plotu pozemku naší klubovny. Na konkrétní podobě poděkování se můžete domluvit s vedením střediska.

Děkujeme Teplárnám Brno za podporu!